Pyrkon 2017

W sto trzy­dzie­stym dru­gim Nawie­dzo­nym Pod­ca­ście usły­szy­cie opa­trzo­ną krót­kim wstę­pem wie­lo­gło­so­wą rela­cję na żywo z Ogól­no­pol­skie­go Festi­wa­lu Fan­ta­sty­ki Pyr­kon 2017. Dowie­cie się z niej m.in., czy do Pozna­nia zago­ścił kolej­kon, jak wypa­dły pre­lek­cje Pete­ra Wat­t­sa, jak brzmią tytu­ły naj­lep­szej pre­lek­cji na sobot­nie­go kaca, czwar­te­go jeźdź­ca apo­ka­lip­sy oraz naj­waż­niej­szej książ­ki ubie­głe­go roku, kto kupo­wał mle­ko w pią­tek po 23, kto ma natu­ral­ny talent do wygry­wa­nia w Marvel vs Cap­com, jak wypadł panel poświę­co­ny stra­chom spod łóż­ka i wie­lu innych rzeczy 😉

Pyr­kon 2016 – Rela­cja na żywo
Pyr­kon 2015 – Pyr­kon Grozy
Pyr­kon 2014 – Rela­cja na żywo
Pyr­kon 2013 Pod­cast oraz Tekst

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Wroński

Wieczny student z nadzieją na doktorat. Trochę pisarz, trochę grafik. Entuzjasta dziwnych zbiegów okoliczności - gorący kibic przypadku. Majsterkowicz-wynalazca. Meloman, kinoman i insomniak z niebezpiecznym poczuciem humoru. Badacz ludzkich zachowań. Obecnie: przerażony stanem cywilizacji. Introwertyczny choleryk ze skłonnościami do lekkiej paranoi. Słowem wariat...

Sebastian Kubańczyk

https://kingowiec.pl

Fanatyk Kinga i zapalony czytacz Maberry'ego, Ketchuma, Strauba i pulpy rodem z lat 80-tych i 90-tych, na której się wychował. Regularnie wraca do "Podziemnego kręgu", "Szklanej pułapki" i "Zaginionego Horyzontu", nie gardzi ani kinem ambitnym, ani główno(i gówno)nurtowym. Zawsze wyczekuje nowej płyty KULTU, zdarza mu się godzinami słuchać Goblina czy Carpentera (ocierając co jakiś czas łezkę w oku). Podcastuje tylko gościnnie.