Piękna i rzeźnik

W trzy­sta trzy­dzie­stym trze­cim tygo­dniu nada­wa­nia Szy­mas zapra­sza Jerry’ego do swo­jej rzeź­ni, by zapro­po­no­wać kole­dze seans „Fre­aky” (2020). Czy nowy film Chri­sto­phe­ra Lan­do­na to bar­dziej „Zakrę­co­ny pią­tek” czy „Pią­tek trzy­na­ste­go”? Jak Vin­ce Vau­ghn spraw­dza się w roli nasto­lat­ki? Co łączy „Pięk­ną i rzeź­ni­ka” z „Hal­lo­we­en” albo „Lalecz­ką Chuc­ky”? Któ­ry z nas cze­ka na cros­sa „Fre­aky” z „Hap­py Death Day”? Odpo­wie­dzi pozna­cie już za chwi­lę. Tyl­ko w Nawie­dzo­nym Podcaście!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.