Maniakalny gliniarz 3

W sto czter­dzie­stym trze­cim Nawie­dzo­nym Pod­ca­ście Man­dell zmu­sza Szy­ma­sa do nagra­nia pod­ca­stu o Mania­kal­nym gli­nie 3 (1993). Jak po latach oglą­da się zwień­cze­nie try­lo­gii Lusti­ga i Cohe­na? Czy Matt Cor­dell będzie mógł w koń­cu spo­cząć w poko­ju? Jak wyglą­da­ją wąt­ki roman­tycz­ne w tego typu kinie? Czy Gli­na Maniak choć tro­chę stra­szy? I wresz­cie… jak zakoń­czy się kon­flikt na linii Szy­mas – Man­dell? Kto prze­ży­je? Kto zgi­nie? Posłuchajcie…

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.