Koszmar

W sto sie­dem­na­stym tygo­dniu nada­wa­nia cze­ka na Was sobot­nia odsło­na ostre­go piąt­ku! Będzie więc ostro, dziw­nie i art house­’o­wo, gdyż Jer­ry i Szy­mas omó­wią dla Was nie­miec­ki hor­ror z 2016 roku o tytu­le Kosz­mar (Der Nacht­mahr / The Night­ma­re). Czym ura­czy nas dzie­ło Aki­za? Czy ujaw­nie­nie figu­ry potwo­ra musi burzyć atmos­fe­rę gro­zy? Ile zaj­mie nam pró­ba inter­pre­ta­cji fina­łu? Chce­cie wie­dzieć? W takim razie posłuchajcie…

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.