Escape Room

W trzy­sta dwu­dzie­stym dzie­wią­tym tygo­dniu nada­wa­nia Man­do i Szy­mas uda­ją się na poczwór­ną rand­kę do pew­ne­go poko­ju zaga­dek. Jak „Esca­pe Room” z 2017 roku wypa­da w porów­na­niu ze swo­im dwa lata młod­szym kuzy­nem? Dla­cze­go nie jest to dobry film na Walen­tyn­ki? Jak stwo­rzyć cie­ka­wy pokój zaga­dek i kiep­skich boha­te­rów? Czy pas cno­ty może być ele­men­tem zagad­ki? Co Man­do powie w blo­oper­sach? Odpo­wie­dzi pozna­cie już za chwi­lę. Tyl­ko w Nawie­dzo­nym Podcaście!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.