Q and A Live! (Pyrkon 2019)

W związ­ku z tym, jak przy­jem­nie nagry­wa­ło się nam Q&A w wer­sji live w trak­cie minio­ne­go Coper­ni­co­nu, na Pyr­ko­nie A.D. 2019 posta­no­wi­li­śmy powtó­rzyć tego rodza­ju nagra­nie i ponow­nie zaspo­ko­ić woje­ryzm i cie­ka­wość naszych słu­cha­czy. Pytań zebra­ło się tak wie­le, że zamiast je tu teraz przy­wo­ły­wać, po pro­stu zachę­ca­my do odsłu­cha­nia audy­cji! Tra­dy­cyj­nie już jest i weso­ło, i refleksyjnie 😉


Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.