Koszmar

W sto sie­dem­na­stym tygo­dniu nada­wa­nia czeka na Was sobot­nia odsłona ostrego piątku! Będzie więc ostro, dziw­nie i art house’owo, gdyż Jerry i Szy­mas omó­wią dla Was nie­miecki hor­ror z 2016 roku o tytule Kosz­mar (Der Nacht­mahr / The Night­mare). Czym ura­czy nas dzieło Akiza? Czy ujaw­nie­nie figury potwora musi burzyć atmos­ferę grozy? Ile zaj­mie nam próba inter­pre­ta­cji finału? Chce­cie wie­dzieć? W takim razie posłu­chaj­cie…

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

http://jerrystales.blogspot.com/

Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji. Na co dzień pisze i nagrywa na swoim blogu i udziela się jako redaktor serwisu Carpe Noctem.