The Black Monday Murders. Tom 2. Waga

Sojusz pomiędzy Cainą i Kankrin jest zagrożony, sytuacja gwałtownie eskaluje, szykują się zmiany u władzy. Czym zakończy się śledztwo detektywa Dumasa w sprawie zabójstwa Daniela Rotschilda? Czy profesor Gaddis odkryje prawdziwe przyczyny największych krachów giełdowych w historii ludzkości? Co stanie się z bankiem Caina-Kankrin? O tym przeczytacie w drugim tomie „The Black Monday Murders”.

Zapraszamy na recenzję kontynuacji komiksu ze scenariuszem Jonathana Hickmana i ilustracjami Tomma Cokera. Czy po zachwytach nad pierwszym albumem przyszedł czas na gorzką refleksję? Czy może nadal jesteśmy oczarowani? Co zrobiło na nas największe wrażenie w trakcie lektury? Czym album drugi różni się od swojego poprzednika? Posłuchajcie.

Komiks kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996