PGL Major Kraków 2017

W dniu dzisiejszym Szymas zabiera Was na Twitcha, a pośrednio do Krakowa na Tauron Arenę, gdzie jakiś czas temu odbywał się jeden z dwóch najważniejszych turniejów e-sportowych w Counter Strike: Global Offensive w tym roku. Jak wyglądają takie rozgrywki? Czy organizator tego konkretnego turnieju podołał wyzwaniu? Jak reklamowano Kraków w ramach bloków reklamowych? Kto ostatecznie zwyciężył i zgarnął ok. 2 000 000 złotych? O co chodzi z crouch jumpem na bananie? Jak Dosia z Gambit Esports zasłużył sobie na specjalny plakat na de_inferno? Czy ktoś pobił rekord dot. występu indywidualnego ustanowiony przez Coldzerę? Posłuchajcie.

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996