Legendy Star Wars – Karmazynowe Imperium

W całym Imperium nie ma straszliwszych wojowników niż Gwardia Imperialna, zaś żaden z jej członków nie jest bardziej lojalny od Kira Kanossa. Ale kiedy Carnor Jax – najpotężniejszy z tego elitarnego bractwa – zdradza Imperatora i doprowadza do wymordowania Gwardii, Kir musi uciec, żeby spełnić obowiązek pomszczenia swego pana. Przeciwstawiając się całej potędze Imperium, sprzymierza się z siłami Rebelii, by wyrównać rachunki. Kanos, ostatni lojalny gwardzista Imperium, nie ma wyboru – wiernym trzeba pozostać do końca.

W dzisiejszym odcinku Mando bierze na warsztat komiks dość wiekowy, czyli wydane pierwotnie w 1998 roku "Karmazynowe Imperium". Komiks, nomen omen, legendarny, który cieszy się uznaniem czytelników po dziś dzień. A jak wypada to dzieło w oczach fana, który styka się z nim teraz po raz pierwszy? Czy nadal potrafi wywołać emocje? Jak prezentuje się warstwa graficzna? I ile razy Mando planuje obejrzeć "Ostatniego Jedi" w ciągu najbliższych czterech dni? Posłuchajcie!

Pamiętajcie, że aby uła­twić Wam śle­dze­nie naszych gwiezd­no­wo­jen­nych pod­ca­stów wydzie­li­li­śmy spe­cjalny feed. Może­cie nas teraz sub­skry­bo­wać w itu­nes (nie zapo­mnij­cie oce­nić naszych doko­nań!) lub śle­dzić w ramach rssa w dowol­nej apli­ka­cji. Pole­camy się Waszej uwa­dze 🙂

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608688 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996