Halloweenowa Audycja Zkury #2

Był taki czas kie­dy Radio SK gości­ło na łamach Radia Na Fali. Dzi­siaj to Radio Na Fali gości w Radiu SK. Dru­ga Hal­lo­we­eno­wa Audy­cja Zku­ry pre­mie­ro­wo do odsłu­cha­nia wła­śnie w RSK. A w niej gościn­nie cała eki­pa zwią­za­na obec­nie z Radiem SK – Sku­ra, Jer­ry, Szy­mas i Man­do opo­wie­dzą o jed­nej strasz­nej sce­nie, któ­ra zapi­sa­ła im się w pamię­ci.  
Słu­chać w słuchawkach 🙂

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.