Minionki. Banana!

Z oka­zji dnia dziec­ka Bogu­sia i Szy­mas posta­no­wi­li przyj­rzeć się komik­so­wym przy­go­dom Minion­ków! Co zawie­ra wyda­ny przez Bum Pro­jekt album „Minion­ki. Bana­na!”? Czy żół­te stwor­ki w nie­bie­skich por­t­kach bawią tak­że bez gło­su? Co łączy minion­ko­wy bun­kier z kor­po­ra­cyj­ną codzien­no­ścią? Czy Bogu­sia w szko­le śred­niej była opę­ta­na? Posłuchajcie.

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.