Cloverfield Lane 10

Szy­mas i Jer­ry zapra­sza­ją dziś na omó­wie­nie kame­ral­ne­go, dobrze przy­ję­te­go thril­le­ra scien­ce-fic­tion Clo­ver­field Lane 10. Jak, jeśli w ogó­le, pro­duk­cja Dana Trach­ten­ber­ga łączy się z Clo­ver­fiel­dem J.J. Abram­sa? Czy sce­na­rzy­stom uda­ło się utrzy­mać napię­cie w tym teatrze troj­ga akto­rów? Dla­cze­go finał tak bar­dzo poróż­nił obu roz­mów­ców? I co wspól­ne­go mają Clo­ver­field Lane 10 oraz oska­ro­wy Whi­plash? Tego wszyst­kie­go dowie­cie się z nasze­go, naj­now­sze­go podcastu!

 

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.