Okręt strachu

W sto siedemdziesiątym pierwszym Nawiedzonym Podcaście trio - Jerry, Mando i Szymas - omówi dla Was chiński horror wyświetlany w Polsce w ramach Fest Makabry, tj. "Okręt strachu" z 2016 roku. Film opowiada o Lie Chenchen, która wbrew woli swojej majętnej matki, spotyka się z Yu. W dniu jej urodzin chłopak zaprasza ją na wycieczkę statkiem rejsowym, w ramach której para ma wziąć udział w grze o okrągłą sumę. Na miejscu okazuje się, że w grze bierze udział wyłącznie sześć osób, na statku prawie nie ma załogi, a już pierwsza atrakcja w ramach gry to karuzela z Piły 6... A to dopiero początek "zabawy" 😉 Co obraz Zao Wanga ma do zaoferowania widzom horrorów? Jak bardzo pokręcony fabularnie jest to film? Czy nie cierpi na tym jego dynamika? Czy groza rodem z Chin przemówiła do naszej trójki? Dowiecie się tego już za chwilę...

Pozostałe podcasty i teksty o przeglądzie Fest Makabra.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996