Transmetropolitan. Tom 3

Przy ostatnim wspólnym podcaście Misiael i Jerry różnili się w opiniach niemal totalnie. Dziś powracają do omawiania "Transmetropolitan" i - cóż powiedzieć - jednym z częściej używanych sformułowań w odcinku jest "w pełni się z Tobą zgadzam". Ale czy wrażenia naszych redaktorów są pozytywne? Na ile Ellisowi udało się utrzymać bardzo wysoki poziom serii po tak kapitalnym drugim tomie? Jak wypadł powrót do formuły znanej z pierwszej odsłony, czyli krótszych, często jednozeszytowych opowieści? Posłuchajcie!

Transmetropolitan. Tom 3 kupicie oczywiście w sklepie Egmontu.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996