The Black Monday Murders. Tom 1. Chwała mamonie

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego największe krachy giełdowe zawsze miały miejsce w październiku? Co dzieje się z dziesiątkami traderów z Wall Street? Kto tak naprawdę kontroluje największe instytucje finansowe na świecie? 31 października – w wigilię Samhain – 2016 roku ginie Daniel Rotschild, członek zarządu banku Caina-Kankrin. Mężczyzna padł ofiarą morderstwa rytualnego. Detektyw Theo Dumas spróbuje rozwikłać tę sprawę…

Zapraszamy na recenzję komiksu „The Black Monday Murders” ze scenariuszem Jonathana Hickmana i ilustracjami Tomma Cokera. Czy twórca „Nieskończoności” (Marvel Now) sprawdził się jako autor okultystycznej mieszanki kryminału i horroru? Jaka oprawa graficzna towarzyszy wielowątkowej, pociętej na wiele mniejszych elementów opowieści? Jak wygląda wydanie „The Black Monday Murders” od Non Stop Comics? Za co zapamiętamy ten album? Posłuchajcie.

Komiks kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6601274 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996