Deadpool 2

Szalony podcaster wybiera się do kina, by poznać nowe przygody Najlepszego Kochanka Świata. Przyjaciel Beckhama stoczy zacięty bój z agresywnymi seksualnie czworonogami, straci sens życia, nogi i świeżo zebraną drużynę dziwolągów z ogłoszenia, by ostatecznie udowodnić, że ma jaja ze złota i serce ze stali. Czy jakoś tak.

Dlaczego ten opis nie ma sensu? Jak wyglądała kampania marketingowa filmu? Czy reżyser Johna Wicka tchnął w „Deadpoola” trochę świeżości? Za co pokochałem Nathana Summersa? Czy można śmiać się z pierwszej „Ludzkiej stonogi”? Dlaczego mimo wszystko daję tej produkcji trzy burito na pięć? Posłuchajcie.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608754 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996