Czarny młot. Tajna geneza (tom 1)

Dokładnie dziesięć lat temu doszło do niesamowitego zdarzenia. Grupa superbohaterów ze Spiral City stoczyła zwycięski bój z Antybogiem, po czym zniknęła z powierzchni Ziemi. Tak się przynajmniej wydawało. W rzeczywistości została przeniesiona na farmę na głębokiej prowincji, której z niewyjaśnionych powodów nie jest w stanie opuścić.

Kim są Golden Gai, Barbalien, Pułkownik Weird, Talky-Walky, Madame Dragonfly i Abraham Slam? Jak dekada na farmie wpłynęła na ich życie? Czy obyczajowe dramaty superbohaterów rodem z poprzedniej epoki są atrakcyjne dla Jerry’ego i Szymasa? Jak wypada takie połączenie odschoolu, superhero i komiksu niezależnego? Czy podzielamy pozytywne opinie sieciowych recenzentów? A może jednak nie? Posłuchajcie.

Komik­s „Czarny młot. Tajna geneza” może­cie kupić w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996