BRAIN / OUT

W dzisiejszym odcinku Szymas wspomina czasy eMule oraz płyt CD z grami freeware i shareware, opowiada o pierwszej i ostatniej grze, którą zakupił w preorderze oraz recenzuje BRAIN / OUT - strzelankę 2D rosyjskiego studia Desertkun. Co wiąże Pokemony, Resident Evil i pewien kiosk na obrzeżach Łodzi? Jaki jest związek między BRAIN / OUT a Akihabarą? Jak Szymas bawił się z koleżankami z osiedla? Dlaczego nie pobierze nowych wersji Liero czy Soldata?

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996