Atomic Blonde

Jerry, jako fan "Johna Wicka", wybrał się z w ciemno na najnowsze dzieło Davida Leitcha, czyli "Atomic Blonde". Produkcja ta na zwiastunach wyglądała jak żeńska wersja Johna Wicka z domieszką lat 80tych. A tu zaskoczenie, bo to jednak zupełnie inny film. Czy udany?

Jak prezentuje się Charlize Theron w roli głównej? Jak poradził sobie Leitch z fabułą dużo bardziej skomplikowaną niż w swej poprzedniej, hitowej produkcji? Czy "Atomic Blonde" to ładna wydmuszka na sterydach z lat 80tych, czy ma do zaoferowania coś więcej? Przekonacie się w kinie lub przesłuchawszy dzisiejszy odcinek podcastu.

 

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

 • anty

  76% na Rot­ten to dobry, a nie mie­sza­ny odbiór :> Ato­mic Bond rulez :)))

  • Ja nawet nie spraw­dza­łem RT, ale czy­ta­łem i słu­cha­łem spo­rej licz­by recenzji/opinii i u nas i tych w zagra­nicz­nych ser­wi­sach i odbiór jest taki sobie. Szcze­gól­nie jeże­li cho­dzi o fabułę.

   • anty

    Minę­li się z powo­ła­niem w takim razie albo hej­tu­ją zgod­nie z modą. Dla­te­go nie czy­tam recen­zji przed pój­ściem do kina. Zna­jo­mym, któ­rzy Joh­na Wic­ka lubią, a kina szpie­gow­skie­go nie tra­wią, też się podo­ba­ło. Dru­gie­go tak cie­ka­wie i spe­cy­ficz­nie skle­cio­ne­go fil­mu ze świe­cą szukać! (:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607462 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996