Klątwa Ju-on: Początek

W trzy­set­nym tygo­dniu nada­wa­nia Jer­ry, Man­do i Szy­mas uda­ją się do The Yel­low House, by obej­rzeć tam nowy hor­ro­ro­wy serial od Net­flik­sa. Czym tak wła­ści­wie jest „Klą­twa Ju-on: Począ­tek”? Na ile jest to pre­qu­el, gene­za czy inny ori­gin? Kim są twór­cy sce­na­riu­sza? Jaki jest zwią­zek mię­dzy mor­der­stwem Jun­ko Fura­ty, ata­kiem sari­nem w tokij­skim metrze w 1995 i tytu­ło­wą klą­twą? Dla­cze­go nie powin­no się jeść w trak­cie oglą­da­nia czwar­te­go odcin­ka? Czy cze­ka­my na dru­gi sezon „Począt­ku”? Odpo­wie­dzi pozna­cie już za chwi­lę. Tyl­ko w Nawie­dzo­nym Podcaście!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.