Guardians of the Galaxy Vol. 1

I’m Gro­ot I’m Gro­ot I’m Gro­ot, I am Gro­ot I’m Gro­ot I’m Gro­ot I’m Gro­ot. I am Gro­ot I am Gro­ot I’m Gro­ot I am Gro­ot. I am Gro­ot I’m Gro­ot I’m Gro­ot I’m Gro­ot, I am Gro­ot I’m Gro­ot, I’m Gro­ot I’m Gro­ot. I am Gro­ot I’m Gro­ot I am Gro­ot, I am Gro­ot I’m Gro­ot I am Gro­ot. I’m Gro­ot I’m Gro­ot, I am Gro­ot I am Gro­ot I am Gro­ot. I’m Gro­ot, I am Gro­ot I’m Gro­ot I’m Gro­ot I’m Gro­ot, I am Gro­ot I am Gro­ot I’m Gro­ot, I am Gro­ot I am Gro­ot. Gro­ot I’m Gro­ot I’m Gro­ot I’m Gro­ot, I am Gro­ot I am Gro­ot I’m Gro­ot I am Gro­ot I am Gro­ot I am Gro­ot I am Groot!

 

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.