Stephen King poleca #6: The Thing from Another World

Akcja toczy się w odciętej od świata stacji badawczej. Naukowcy znaleźli właśnie statek kosmiczny zamrożony w lodzie. Ciekawi swego odkrycia postanawiają go wydobyć, lecz w ten sposób uwalniają Istotę, która jest w stanie zagrozić życiu na Ziemi. Grupa badaczy znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wiedzą że nie mogą dopuścić do wydostania się zagrożenia poza lody Arktyki. Rozpoczyna się pierwsze starcie człowieka z najeźdźcą z kosmosu.

Outtakes. Alternative Ending

Dzisiejszy odcinek Radia SK traktujemy jednocześnie jako ósmą część cyklu filmów zimowych, który począwszy od zeszłego roku, prowadzi Skura. Jednocześnie zapraszamy bardzo serdecznie do wysłuchania wcześniejszych podcastów wchodzących w skład cyklu.

Przydatne linki:


Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Łukasz Skura

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608553 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996