Jack Ketchum

"Kto jest najbardziej przerażającym facetem w Ameryce?
Prawdopodobnie Jack Ketchum."


"Ketchum stał się bohaterem wszystkich tworzących opowieści pełne grozy i suspensu. On po prostu jest jednym z najlepszych w tym biznesie"
- Stephen King


Piętnasty odcinek podcastu Radio SK jest pierwszym tak mocno odbiegającym od głównej tematyki tego projektu. Z okazji polskiej premiery powieści "Jedyne dziecko" Jacka Ketchuma, postanowiłem przybliżyć wam twórczośc tego absolutnie niesamowitego autora, skupiając się tylko na książkach dostępnych w Polsce oraz na wszystkich ekranizacjach. Samego Kinga dziś bardzo mało, ale audycja nie jest całkowicie od niego wolna. Na koniec zapraszam wszystkich do konkursu oraz zachęcam do odwiedzenia księgarni!

Książki:


(1989) Dziewczyna z sąsiedztwa
(1981) Poza sezonem
(2001) Straceni
(1995) Jedyne dziecko
C.D.N.


Filmy:

The Lost (2006)
Red (2008)
Offspring (2009)
The Woman (2011)

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608687 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996