Zabij albo zgiń. Tom 1

Dylan jest mścicielem. Nie zawsze jednak tak było. Przed skokiem z dachu był przeciętnym, dwudziestoparoletnim chłopakiem. Dopiero nieudana próba samobójcza sprawiła, że doświadczył czegoś niezwykłego. Pewna istota postawiła go przed wyborem: zabij albo zgiń. Od tej pory Dylan musi zabijać jedną złą osobę miesięcznie. Musi. A może tylko tak mu się wydaje... W dzisiejszym podcaście Jerry i Szymas recenzują dla Was świeżynkę od wydawnictwa Non Stop Comics, tj. dzieło Eda Brubakera i Seana Phillipsa pod tytułem "Zabij albo zgiń". Czy jest to osadzony we współczesności klon "Życzenia śmierci"? Czy życie mściciela jest łatwe i przyjemne? Czym zaskoczył nas scenariusz autora "Fatale"? Czym ilustracje rysownika "Marvel Zombies"? Posłuchajcie.

Komiks kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609023 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996