Transmetropolitan. Tom 1

Trochę nie chce się w to wierzyć, ale to już ponad 20 lat temu Warren Ellis (odpowiedzialny za scenariusz) oraz Darick Robertson (odpowiedzialny za ilustracje) wypuścili pierwszy zeszyt serii "Transmetropolitan".  Dzieła, które łącząc wątki polityczno-społeczne, transhumanistyczne, cyberpunk, science-fiction i podlewając to wszystko smoliście czarnym humorem przeszło do żelaznej klasyki komiksu. Misiael i Jerry postanowili sprawdzić jak ten tytuł broni się obecnie. Czy przygody Pająka Jeruzalem straciły na sile rażenie, czy może wręcz przeciwnie? Jak wypada podział całości na krótsze opowieści? Które elementy komiksu podobają się nam najbardziej? O tym wszystkim i wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym podcaście!

Transmetropolitan kupicie oczywiście w sklepie Egmontu.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996