Seria PAX

Zapraszamy do szwedzkiego miasteczka Mariefred. Poznacie tam wyjątkowych braci Alrika i Viggo, którzy odkryją przed wami sekrety pewnej biblioteki oraz zaproszą do przeżycia kilku mrożących krew w żyłach przygód. Będzie strasznie!!

W dzisiejsze popołudnie coś dla tych z was, którzy czekali na kolejny podcast o literaturze dla młodego czytelnika. Tym razem Bogusia zrecenzuje pięć tomów wydanego w Polsce przez Media Rodzina cyklu "Pax" autorstwa duetu Larsson/Korsell, zilustrowanego przez rysownika DC Henrika Jonssona. Dowiecie się czy warto poznać ten cykl, co ma wspólnego szwedzkie miasteczko z opowieścią o Potterze oraz jak umiejętnie połączyć mitologię skandynawską z grozą.

Czas pulsuje.
Ciemność nadciąga.
Posłuchajcie już teraz!

 

Bogusia Szewczyk

Bogusia Szewczyk

Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania księgarka, z przypadku podcasterka. Wieczna entuzjastka wszystkiego, co ma związek z sensacją i szeroko rozumianą fantastyką. Fanka The X files na zawsze!! Niereformowalna gaduła, gotowa zamęczyć was rozedrganym z emocji słowotokiem.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607462 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996