Książę nocy. Pełnia. Dziennik Maksymiliana (tom 3)

W przeszłości rewolucjonista Armand i profesor Maksymilian, obaj z rodu de Rougemont, polegli w walce z wampirzym mistrzem Kerganem. Ich potomek Vincent kontynuuje współcześnie rodową powinność, starając się ostatecznie zgładzić upiora.

Czy schematyczna budowa każdego zeszytu „Księcia nocy” odbiera przyjemność z lektury? Czy retrospekcje, których finał łatwo przewidzieć, mają coś ciekawego do zaoferowania? Jak na ich tle wypada historia rozgrywająca się bardziej współcześnie? Czym zakończy się spotkanie Vincenta z Kerganem? Czy nadal rozpływam się nad oprawą graficzną? Posłuchajcie.

Komik­sy z serii „Książę Nocy” może­cie kupić w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996