Hellboy tom 4: Lichwiarz/Trollowa wiedźma

Po przełomowym pod wieloma względami tomie trzecim powracamy do bardziej klasycznych przygód Hellboya prezentowanych w formie opowiadań. Choć tym razem dostajemy typową antologię krótszych i dłuższych tekstów, które raczej unikają rozwijania mitologii, fani Hellboya na pewno nie będą narzekać na brak atrakcji. Nie dość, że w tomie czwartym znajdziemy takie perełki jak choćby nagrodzonego nagrodą Eisnera "Lichwiarza", to dodatkową ciekawostką jest pojawienie się (po raz pierwszy w historii tej serii!) nowych rysowników. Jak album "Lichwiarz i Trollowa wiedźma" prezentuje się od strony fabularnej? A jak wypada oprawa graficzna? Posłuchajcie!

Omawiany komiks kupi­cie oczy­wi­ście w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Jeżeli zainteresował Was temat, polecamy również wcześniejsze podcasty o Hellboyu oraz innych pracach Mignoli, które znajdziecie o tu.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996