Czarna Wdowa

Gdzie podzie­wa­ła się Nata­sha Roma­noff mię­dzy Woj­ną Boha­te­rów, a Woj­ną Nieskończoności?

Po pan­de­micz­nej prze­rwie do kin powra­ca Marvel Cine­ma­tic Uni­ver­se! Czy war­to było cze­kać ponad rok na spóź­nio­ną pre­mie­rę „Czar­nej Wdo­wy”? Jak spraw­dza się w roli otwar­cia tzw. czwar­tej fazy? Dla­cze­go Flo­ren­ce Pugh jest cudow­na? Jak wypa­da sowiec­ki odpo­wied­nik Steve’a Roger­sa? Czy 24. tytuł z MCU może nas czym­kol­wiek zasko­czyć? Dla­cze­go trig­ge­ru­je nas sce­na po napi­sach? Posłuchajcie.

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.