Robale

W sześć­dzie­sią­tym dru­gim tygo­dniu nada­wa­nia Jerry i Szy­mas witają Nowy Rok oraz recen­zująRobale (2006) w reży­se­rii i ze sce­na­riu­szem Jamesa Gunna. Film, który podzie­lił kon­glo­me­rat. Czy jest on straszny, śmieszny czy żało­sny? Do czego nawią­zuje? Czy ogląda się go lepiej od Klanu? Czy dorów­nuje pozio­mem Straż­ni­kom Galak­tyki? I wresz­cie… czy znisz­czy więź łączącą obu roz­mów­ców? Tego i wiele wię­cej dowie­cie się już za chwilę…

UWAGA! Strefa spo­ile­rowa: 26:35 – 1:22:00

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blogu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

http://jerrystales.blogspot.com/

Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji. Na co dzień pisze i nagrywa na swoim blogu i udziela się jako redaktor serwisu Carpe Noctem.