Zabij albo zgiń. Tom 2

Poznajcie dalsze losy Dylana – młodego mężczyzny, który wierzy, że zawarł pakt z demonem, który zmusza go do bycia mścicielem mordującym raz w miesiącu kogoś, kto nie zasługuje, by żyć.

W jakim kierunku zmierza historia napisana przez Eda Brubakera? Czy to mroczna opowieść o szaleństwie czy nadprzyrodzony horror? Jak sprawdzają się ilustracje Seana Phillipsa? Co pociąga nas w postaci Dylana? Dlaczego kolory nałożone przez Elizabeth Breitweiser zapadają w pamięć? Posłuchajcie.

Komiks kupicie w sklepie wydawnictwa Non Stop Comics.

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608889 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996