Myron Bolitar tom 11: W domu

W dzisiejszym podcaście Mando opowiada o swoim powrocie do cyklu Harlana Cobena z Myronem Bolitarem w roli głównej. Sporo czasu poświęca na omówienie tematu polskich lektorów odpowiedzialnych za liczne interpretacje audio powieści tego pisarza. Mówi o swoich pierwszych próbach, zachwytach, ale też rozczarowaniu. O pierwszym nieudanym podejściu do serii z Myronem oraz o swoim stosunku do książek Cobena spoza cyklu. Ocenia też najnowszą część – „W domu” – która na naszym rynku ukazała się na początku roku.

Dodatkowo informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z serwisem Audioteka. Jeśli jesteście zainteresowani omawianą książką to zachęcamy do zakupu powieści „W domu”, a jeśli chcecie sprawdzić całą bazę audiobooków Harlana Cobena jaki oferuje Audioteka, to również odsyłamy do nich.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996