Invincible. Tom 1

Mando i Misiael - po raz pierwszy w duecie - omówią dziś dla Was komiks wyjątkowy, tj. tom otwierający jedną z najlepszych - a zdaniem wielu po prostu najlepszą - serię superbohaterską, jakie kiedykolwiek się ukazały, czyli "Invincible" Roberta Kirkmana. Panowie oceniają tę opowieść z nieco odmiennych perspektyw - Michał czytał już całość w oryginale, Mando zaś poznaje tę historię w dużej mierze po raz pierwszy. Czy opowieść zachwyca już od pierwszego tomu? Co wyróżnia ją na tle setek innych tytułów o postaciach z supermocami? Jak prezentują się nieco kreskówkowe rysunki w zestawieniu z momentami brutalną historią? Co "Invincible" ma wspólnego z operami mydlanymi? I w końcu, czy w grudniu Panowie spotkają się przy okazji premiery drugiego tomu? O tym wszystkim i o wielu innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym podcaście!

Komiks "Invincible. Tom 1" kupicie oczywiście w sklepie wydawnictwa Egmont.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Ochnik

http://mistycyzmpopkulturowy.blogspot.com/

Pisarz, scenarzysta komiksowy i słuchowiskowy, bloger. Beznadziejny fan fantastyki, klasycznych animacji studia Warner Bros.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996