Hellraiser: Judgment

Kiedy Clive Barker w 1987 roku reżyserował "Hellraisera", niewiele zapowiadało, że film ten zapoczątkuje jedną z najdłuższych serii w historii filmowego horroru. Po wypuszczeniu w 2011 roku "Hellraiser: Revelations" wydawało się z kolei, że "dzieło" to stanie się gwoździem do trumny całego cyklu. Tym samym niewielu fanów wierzyło, że "Hellraiser: Judgment" będzie w stanie zaoferować nam coś ciekawego. Czy słusznie? O tym dowiecie się z dzisiejszego odcinka, w którym Mando i Jerry omówią dla Was mocne i słabe strony tej produkcji.

20.43 - strefa spoilerowa

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6609090 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996