Pierwsze wrażenia – Star Trek: Discovery

Po 12 latach przerwy i ciężkiej, wyboistej drodze, na szklane ekrany powrócił Star Trek. Dwuodcinkowe otwarcie stanowi w zasadzie samodzielny prolog, który dzisiaj Mando bierze na warsztat. Jakie zmiany przynosi nowy serial? Czy nowi bohaterowie zaskarbili sobie sympatię naszego recenzenta? Jak sprawdza się Star Trek nastawiony na wojnę a nie eksplorację i czy twórcy mają pomysł by wpisać taką tematykę w konwencję Treka? Czy główni aktorzy udźwignęli swoje role? I wreszcie, czy Mando planuje zostać z serialem na dłużej? Odpowiedzi na te i kilka innych pytań poznacie w dzisiejszej audycji.

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608821 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996