Niesamowity Spider-Man

Wychowywany przez ciotkę i wujka Peter Parker, prowadząc prywatne śledztwo w sprawie śmierci swoich rodziców przed laty, poznaje byłego współpracownika swojego ojca, doktora Curta Connorsa oraz trafia do tajnego laboratorium, w którym zostaje ukąszony przez radioaktywnego pająka. W ten sposób licealista zyskuje pajęcze moce i szybko uczy się, że z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność. Nastoletni superbohater zostaje wystawiony na ciężką próbę, gdyż jego wuj zostaje zamordowany, ojciec ukochanej - Gwen Stacy - krytykuje zachowanie Spider-Mana, a po mieście zaczyna grasować niebezpieczny Jaszczur.

Nowy tydzień to nowy początek. Zapraszamy Was na dwugłos o reboocie pajęczych filmów z 2012 roku. Jak Niesamowity Spider-Man wypada na tle trylogii Raimiego? Czy Marc Webb sprostał zadaniu? Czy Andrew Garfield to Peter, o jakim marzyliśmy? Jak wyglądają filmowe relacje Parkera i Gwen Stacy? Czy Jaszczur to dobry nemezis? Na ile udało się uwspółcześnić figurę superbohatera? Czy nowy SM to głupkowata komedyjka czy nolanowskie kino akcji? O tym usłyszycie już dziś, zaś jutro przyjrzymy się pewnej animacji. Pamiętajcie: pajęczy event trwa dalej!

 

Szymon Cieśliński

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocoaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

 • Jakub Szczot­ka

  Zga­dzam się. Dub­bing się nie liczy!

  • Szy­mas

   • Szy­mas

    Kur­czę, teraz widzę, że dub­bing do tra­ile­ra robio­no osob­no i brzmi gorzej niż w fil­mie 😀 Plus tłu­ma­cze­nie jest tro­chę inne 😀

    • Man­do­us

     Też o tym myśla­łem jak dawa­łem mikro wstaw­kę do pod­ca­stu. Bar­dzo czę­sto dub­bing w tra­ile­rach jest inny. Czę­sto nawet z inny­mi akto­ra­mi. Zdub­bin­go­wa­ne tra­ile­ry są goto­we zwy­kle od razu w chwi­li pre­mie­ry tra­ile­ra czy­li na dłu­uuugo przez zmon­to­wa­niem final­nej wer­sji filmu.

     Tak czy siak, nadal się nie liczy.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607462 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996