Moje seriale cz. 18: Sezon 2016/2017

Zapraszam na kolejny odcinek cyklu podcastów, w których całkowicie na żywca, bez przygotowania, pobieżnie i bez głębszej analizy omawiam seriale, które oglądam. Co polecam, czego nie polecam, a co definitywnie odradzam? Z założenia krótko i przekrojowo.

W dzisiejszej audycji nie ograniczam się do mniejszych okresów czasowych i pór roku, a omawiam drugi zestaw seriali z minionego sezonu. Bez żadnej myśli przewodniej. Dobór tytułów jest zupełnie losowy. A dzisiaj na warsztat biorę trzy seriale:

 • 0:01:04 - The Big Bang Theory, sezon 10
 • 0:13:35 - Better Call Saul, sezon 3
 • 0:23:31 - Emerald City, sezon 1

 

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

 • anty

  z seria­li takich jak BCS, tj. trzy­ma­ją­cych wyso­ki poziom, pole­cam jesz­cze Far­go, Sne­aky Pete z Bry­anem Cran­sto­nem, the Expan­se i świe­żu­sie The Putin Inte­rviews Oli­ve­ra Stone’a. Grzech nie zobaczyć.

  • Man­do­us

   No ja się przy­znam, że z wymie­nio­nych oglą­dam tyl­ko „The Expan­se”. Cho­ciaż dru­gie­go sezo­nu jesz­cze nie ruszy­łem ale na dniach pla­nu­je i pew­nie na dniach skończę 🙂

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6607190 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996