Legendy Star Wars – Darth Vader i dziewiąty zamachowiec

W dzisiejszym odcinku robimy odskocznię od komiksowego nowego kanonu i po raz drugi w historii zabieramy się w duecie za Legendy, a konkretnie kolejny album od Dark Horse poświęcony Mrocznemu Lordowi - Darth Vader i dziewiąty zamachowiec. Czy debiutujący w Odległej galaktyce Tim Sidell zaserwował nam opowieść na poziomie Widmowego więzienia? Jak oceniamy intrygę, prowadzenie akcji i sportretowanie Vadera? Czy rysunki dobrze uzupełniają całość? Posłuchajcie!

Strefa spoilerowa: 00:13:46

Komiks „Legendy Star Wars – Darth Vader i dziewiąty zamachowiec” kupi­cie oczy­wi­ście w skle­pie wydaw­nic­twa Egmont.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608822 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996