Pierwsze wrażenia – Star Wars Resistance

Nie musieliśmy czekać długo od pierwszych zapowiedzi nowego serialu Dave'a Filoniego do jego premiery. "Star Wars Resistance", czyli "Ruch oporu" już zadebiutował, a to może oznaczać tylko jedno! Kolejną porcję pierwszych wrażeń! Mando i Jerry dyskutują nad jakością i odbiorem kreski wzorowanej nieco na anime, rozkminiają problemy fabularne, zastanawiają się nad możliwym rozwojem serii i w końcu oceniają, ile Gwiezdnych wojen jest w nowej produkcji z uniwersum. Przyjemnego słuchania!

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 6608956 bytes) in /home/pmateja2/domains/konglomeratpodcastowy.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1996