Sekretne okno

W 574. odcin­ku pod­ca­stu Radio SK, w wir­tu­al­nym stu­dio ponow­nie spo­ty­ka­ją się Hubert „Man­do” Span­dow­ski, Rafał „Sick” Siciń­ski i Marek „Rychu” Wyszyń­ski, któ­rzy bio­rą na warsz­tat kolej­ną ekra­ni­za­cje tek­stu Ste­phe­na Kin­ga. Dzi­siaj otwie­ra­my „Sekret­ne okno”. Oma­wia­my film, któ­ry swo­ją pre­mie­rę miał 19 lat temu. Wyjąt­ko­wo nie jeste­śmy tym razem zgod­ni zarów­no w oce­nie ekra­ni­za­cji, jak i same­go opo­wia­da­nia. Zapra­sza­my do słuchania!

Jeże­li podo­ba ci się to co robię to możesz mnie wes­przeć na
https://patronite.pl/radiosk

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Rafał Siciński

http://brzuchwieloryba.blogspot.com

Urodziłem się w połowie lat 80tych i tamta dekada jest najbliższa mojemu sercu. Lubię popkulturę w prawie wszystkich jej przejawach (poza tańcem w telewizji i programami reality show). Jestem miłośnikiem dobrej fantastyki: przede wszystkim horroru i science fiction.

Marek Wyszyński

Typowy dzieciak urodzony w latach '80. Kocha gry komputerowe, horror, nie pogardzi dobrym fantasy, czy science fiction. Uwielbia seanse złych filmów, ale tylko w dobrym towarzystwie.