Żaby i Ślimaki

W czter­dzie­stym ósmym tygo­dniu nada­wa­nia Żar­łok i Szy­mas zapra­sza­ją Was na obiad. Na pierw­sze danie pro­po­nu­je­my wyśmie­ni­te, panie­ro­wa­ne Żaby (1972), na dru­gie zaś  wykwint­ne, fasze­ro­wa­ne Śli­ma­ki (1988).
W cza­sie nagra­nia Szy­mas za wie­le nie kuma, rzu­ca za to sucha­ra­mi, a Żar­łok chru­pie, mlasz­cze i sze­le­ści, wzbu­dza­jąc przy tym licz­ne kon­tro­wer­sje. Jed­nym sło­wem: standard 😉

Żaby na YT (wraz z całą Play­li­stą „Monster/Creature Feature”)

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Łukasz Skura

Kiedyś SKura, dzisiaj już Żarłok - pożera filmy, książki, płyty a przede wszystkim testuje dobre i złe żarcie na ŻTV. W wolnych chwilach katuje ludzi swoją niestrawną gitarą.