Wielkodupy Cycojad

W sie­dem­dzie­sią­tym pią­tym Nawie­dzo­nym Pod­ca­ście dyna­mi­to­ooooowy Szy­mas zapra­sza do swo­je­go stu­dia dwóch fanów ani­mal attack, by wspól­nie z nimi omó­wić Dupo­re­ki­na i Pają­ko­ja­da. Albo nie, chy­ba Cyco­pa­ją­ka i Super­wiel­ko­du­pe­go Reki­no­ja­da. A może jesz­cze coś inne­go. W sumie, nie­waż­ne. Waż­ne jest tyl­ko to, że to wca­le nie pri­ma­apri­li­so­wy żart. Czas na zwie­rzę­ce double feature!

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.