Słuchowiska Lśnienia

Z oka­zji Miko­ła­jek życzy­my wszyst­kim Słu­cha­czom Nawie­dzo­ne­go Pod­ca­stu i Czy­tel­ni­kom ser­wi­su Nekro­po­li­tan hor­ro­ro­wych pre­zen­tów, dwóch dych na gwiazd­kę oraz uda­ne­go week­en­du z dala od Łucji, dogo­ry­wa­ją­ce­go Rudol­fa, Czy­ste­go, pro­fa­nów i dentystów! =)
A przy oka­zji zapra­sza­my do wysłu­cha­nia, co Man­do i Szy­mas mają do powie­dze­nia na temat słu­cho­wisk gro­zy dołą­czo­nych pięć lat temu do dru­gie­go nume­ru nie­ist­nie­ją­ce­go już maga­zy­nu „Lśnie­nie”.

Łukasz Orbi­tow­ski – „Rze­czy i cuda”.

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.