Scare PewDiePie

Kim jest Felix Kjel­l­berg? Co łączy naj­chęt­niej sub­skry­bo­wa­ny kanał na YouTu­be z hor­ro­rem? Czym jest Sca­re Pew­Die­Pie? Co łączy Feli­xa i Rober­ta Kirk­ma­na? Czym jest YouTu­be Red? Jak zare­ago­wał­by Szy­mas, gdy­by mafia porwa­ła go na dzień przed jego uro­dzi­na­mi? Odpo­wie­dzi na te i inne pyta­nia usły­szy­cie w osiem­dzie­sią­tym Nawie­dzo­nym Podcaście!

YouTu­be Red
Aktu­al­na ramów­ka YTR
Dar­mo­wy epi­zod Sca­re PewDiePie

Przy­kła­do­we playlisty:
Pew­die gra w małe horrory
Pew­die gra w małe hor­ro­ry (Ocu­lus Rift)
Pew­die gra w jesz­cze inne horrory
Pew­die gra w Outlast
Pew­die gra w The Last of Us
Wszyst­kie playlisty

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Rafał Wroński

Wieczny student z nadzieją na doktorat. Trochę pisarz, trochę grafik. Entuzjasta dziwnych zbiegów okoliczności - gorący kibic przypadku. Majsterkowicz-wynalazca. Meloman, kinoman i insomniak z niebezpiecznym poczuciem humoru. Badacz ludzkich zachowań. Obecnie: przerażony stanem cywilizacji. Introwertyczny choleryk ze skłonnościami do lekkiej paranoi. Słowem wariat...