Noc Grozy cz. 2 Obecność 1 i 2

W dzie­więć­dzie­sią­tym trze­cim tygo­dniu nada­wa­nia obec­ni w stu­dio Bad Wolf i Szy­mas opo­wia­da­ją o swo­jej obec­no­ści na mara­to­nie dwóch Obec­no­ści. Obec­ni wyja­śnia­ją, za co wiel­bią Verę Far­mi­gę, Patric­ka Wil­so­na i Jame­sa Wana, przy­wo­łu­ją spo­ro cie­ka­wo­stek i uni­ka­ją spo­ile­rów, zaś w tle chra­pie nawie­dzo­ny Boogie.
Jeże­li jeste­ście fana­mi tej serii, to jest to nagra­nie dla Was. Jeże­li zaś z jakie­goś powo­du jesz­cze nie wyzna­je­cie kul­tu Obec­no­ści… to tym bar­dziej jest to pod­cast dla Was.

Nawie­dzo­ny Pod­cast #31 Ed i Lor­ra­ine Warrenowie
Poprzed­nie Nawie­dzo­ne Pod­ca­sty o maratonach.

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Rafał Wroński

Wieczny student z nadzieją na doktorat. Trochę pisarz, trochę grafik. Entuzjasta dziwnych zbiegów okoliczności - gorący kibic przypadku. Majsterkowicz-wynalazca. Meloman, kinoman i insomniak z niebezpiecznym poczuciem humoru. Badacz ludzkich zachowań. Obecnie: przerażony stanem cywilizacji. Introwertyczny choleryk ze skłonnościami do lekkiej paranoi. Słowem wariat...