Maniakalny gliniarz 2

W dzie­więć­dzie­sią­tym pierw­szym tygo­dniu nada­wa­nia mar­twi powsta­ją z gro­bów, a Szy­mas spo­ty­ka Man­del­la i – ryzy­ku­jąc wła­sne życie – nama­wia go na wspól­ne nagra­nie. Przed­mio­tem dys­ku­sji jest sequ­el oma­wia­ne­go przed rokiem Mania­kal­ne­go gli­ny, a więc film duetu Lustig & Cohen – Mania­kal­ny Gli­na 2 (1990). Co się sta­ło z Jac­kiem For­re­stem? W kogo wcie­lił się Robert Davi? Kim jest Noc­ny Krzy­żo­wiec? Któ­ry z roz­mów­ców prze­ży­je to nagra­nie? Tego może­cie dowie­dzieć się tyl­ko w jeden sposób…

UWAGA! Stre­fa spo­ile­ro­wa: 32:40 – 45:50

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

 

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.