Kapitularz 2015

W czter­dzie­stym dzie­wią­tym tygo­dniu nagry­wa­nia zapra­szam Was do wysłu­cha­nia rela­cji z Łódz­kie­go Festi­wa­lu Fan­ta­sty­ki Kapi­tu­larz 2015. Z góry zazna­czam, że będzie to rela­cja dość nie­ty­po­wa, gdyż nagry­wa­na frag­men­ta­rycz­nie, bez pla­nu, na żywo.

42:49 – 01:05:51 Mini­wy­wia­dy z Elin, Isciem i Chylem

Pod­ca­sto­wa rela­cja na żywo z Pyr­ko­nu 2014.
Mar­ka Grzy­wa­cza Wpro­wa­dze­nie do japoń­skie­go hor­ro­ru literackiego.

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Klaudia Dink

http://gleboka-czerwien.blogspot.com/

Fanka filmowego horroru, w szczególności slasherów i found footage. Swoją pasją stara się dzielić na swoim blogu.

Tomasz Lewgowd

http://iscariote.pl/

Miłośnik fantastyki i komiksów, który ma gorącą nadzieję, że czytnik ebooków niedługo stanie się standardem w każdym domu. Dodatkowo zawzięty kinoman nastawiony na kino amerykańskie i azjatyckie. Prowadzi bloga oraz autorską audycję popkulturową „Nerdoza” w Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej.

Michał Chylak

Wiecznie niezaspokojony fan mangi i anime, fantastyki, dobrych fabuł i RPG. Uwielbia grać w planszówki, gdy z głośników wydobywa się dobry metal.