HorrorClix

W sto pięć­dzie­sią­tym pią­tym Nawie­dzo­nym Pod­ca­ście spo­ty­ka­my się z Man­do w poko­ju hote­lo­wym w Toru­niu, by omó­wić dla Was zestaw Action Pack Fred­dy vs Jason z gry Hor­rorC­lix. Jak gra się w pro­to­plast­kę HeroC­li­xa? Jaki jest cel gra­czy z sce­na­riu­szu „Całun mgły”? Dla­cze­go Reni­fer Szy­ma­sa nie mógł strze­lić do Przed­wiecz­ne­go Man­do? W jaki spo­sób Hubert wszedł w posia­da­nie swo­je­go zesta­wu figu­rek? Ile razy Szy­mas grał w „Posia­dłość sza­leń­stwa”? Posłuchajcie.

Pod­cast uka­zał się pier­wot­nie na blo­gu Nekro­po­li­tan. Sko­men­tuj pod pier­wot­nym postem!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Hubert Spandowski

http://radio-sk.blogspot.com/

Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.