Fresh

W czte­ry­sta szes­na­stym tygo­dniu nada­wa­nia Mar­ta z masar­ni Final Girls zapra­sza Jerry’ego i Szy­ma­sa na kuli­nar­ną ucztę połą­czo­ną z sean­sem „Fresh” (2022). O czym wła­ści­wie trak­tu­je reży­ser­ski debiut peł­no­me­tra­żo­wy Mimi Cave? W jaki spo­sób uka­zu­je kani­ba­lizm i rand­ko­wa­nie w dobie tin­de­ra? Za co poko­cha­li­śmy Seba­stia­na Sta­na? Czy zdję­cia Pogo­rzel­skie­go ponow­nie zachwy­ca­ją? Jak „Fresh” wypa­da w porów­na­niu z seria­lo­wym „Han­ni­ba­lem”? Odpo­wie­dzi pozna­cie już za chwi­lę. Tyl­ko w Nawie­dzo­nym Podcaście!

Szymon Cieśliński

http://nekropolitan.blogspot.com/

Cierpiący na wieczny brak czasu literaturoznawca, germanista, dziennikarz, podcaster. Czyta horrory, kształci nowe pokolenia studentów, ogląda horrory, tłumaczy techniczne teksty, gra w horrory, pracuje z dziećmi, bada horrory, uprawia urban exploration i geocaching. Dodatkowo udziela się wszędzie, gdzie tylko go zaproszą, a co sobotę na swoim blogu publikuje nowy Nawiedzony Podcast. O horrorze oczywiście.

Michał Rakowicz

Redaktor Carpe Noctem i współtwórca Konglomeratu podcastowego. Miłośnik horroru, kryminału i fantastyki w niemal każdej postaci, nieustannie walczący z pokusą dokupienia kolejnej książki i komiksu do systematycznie puchnącej kolekcji.

Marta Płaza

https://finalgirls.pl/

Entuzjastka kampu, horrorów i kociego futra. Po godzinach marzy o wynalezieniu wehikułu czasu, który przeniósłby ją do obskurnych kin na nowojorskim Times Square z lat 70. Jej życiową misją jest zaszczepienie w widzach miłości do dziwności.